بازاریابی

آموزش تغییر رابطه های مجاز در سایت نیک

همونطور که مستحضر هستید IRNIC کارگزار ثبت دامین درایران می باشد که ارائه دهنده ی انواع دامین های ایرانی تحت پسوند ir می باشد. پویش سرور به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات ثبت انواع دامین ملی و بین المللی آماده ارائه خدمات ثبت و تمدید دامنه خدمت شما عزیزان می باشد. یکی از موارد الزامی در زمان خرید یا تمدید دامین های ملی، تنظیم رابطه های مجاز در سایت نیک است تا ما بتوانیم عملیات خرید یا تمدید را به درستی اتمام برسانیم. به همین منظور نیاز است مطابق آموزش زیر، دسترسی های لازم جهت انجام عملیات های لازم را ایجاد نمایید.

چنانکه تا به حال اقدام به ساخت شناسه نیک نکرده اید کافیست این آموزش را دنبال کنید و شناسه خود را در سایت نیک ایجاد کنید.

پس از ورود به پنل کاربری خود در سایت nic.ir مراحل زیر را پیگیری کنید.

۱- ابتدا از منوی « شناسه » زیر منوی « مشخصه های شناسه » را انتخاب نمایید.

۲- در صفحه ی مشخصه های شناسه از قسمت « رابطه های مجاز » بر روی دکمه ی « مدیریت رابطه های مجاز » را انتخاب نمایید.

۳- در صفحه ی مدیریت رابطه های مجاز باید مطابق تصویر، رابط اداری، فنی و مالی دامنه را بر روی گزینه ی « خودم و … » و « نمایندگان » قرار دهید و بر روی دکمه ی « اعمال » کلیک نمایید.

هم اکنون دسترسی های موردنیاز برای عملیات های اصلی خرید و تمدید به درستی تنظیم شده و می بایست با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی، ادامه روند فرآیند خرید یا تمدید خود را پیگیری نمایید.

چنانکه در این خصوص سوال یا مشکلی داشتید همکاران ما در بخش پشتیبانی از طریق تیکت در خدمت شما هستند.

author-avatar

درباره امیرحسین صمدبین

حدود 10 سال است که بــصورت تخصـصی و حـرفه ای در حـوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت مـی کند و تجربه همکاری با ده ها رسانه بزرگ اینترنتی را در کارنامه خود دارد و سالـــهاست که یکی از بـرتـرین ها در زمینه تولید محتوای حرفه ای مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر در کشور است. وی در حال حاضر مدیریت پویش سرور را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =